Dzień po dniu
Paryż (1) - Paryż (2) - Paryż (3) - Orlean-Limoges - Sarlat la Caneda-Belvès-Cahors - Tuluza - Carcassonne-Narbonne - Gruissan - Montpellier-Camargue-Arles - Fos-Marsylia - Sanary sur Mer/Bandol - Antibes-Cannes-Nicea - Alpy Morskie - Grenoble - Lyon - Strasburg
Alpy Morskie
2 lipca
Opuszczamy Lazurowe Wybrzeże i doliną mętno-srebrzystej po ostatnich powodziach rzeki Var podążamy busem na północny zachód. Mijamy urokliwe miasteczka, podziwiamy piękne krajobrazy. Krótkie postoje to za mało, by w pełni poczuć klimat tej części Francji. W miasteczku Puget-Theniers odnajdujemy dotyczący go wpis u Bobkowskiego - tutaj nasz szlak jeszcze pokrywał się z jego wędrówką, my jednak niebawem skracamy trasę i pomijając Barcellonette oraz Gap udajemy się bezpośrednio w stronę Grenoble, zatrzymując się po drodze w Digne-les-Bains oraz w Sisteron.
Paryż (1) - Paryż (2) - Paryż (3) - Orlean-Limoges - Sarlat la Caneda-Belvès-Cahors - Tuluza - Carcassonne-Narbonne - Gruissan - Montpellier-Camargue-Arles - Fos-Marsylia - Sanary sur Mer/Bandol - Antibes-Cannes-Nicea - Alpy Morskie - Grenoble - Lyon - Strasburg