Dzień po dniu
Paryż (1) - Paryż (2) - Paryż (3) - Orlean-Limoges - Sarlat la Caneda-Belvès-Cahors - Tuluza - Carcassonne-Narbonne - Gruissan - Montpellier-Camargue-Arles - Fos-Marsylia - Sanary sur Mer/Bandol - Antibes-Cannes-Nicea - Alpy Morskie - Grenoble - Lyon - Strasburg
Sarlat la Caneda - Belvès - Cahors
Trasę z Limoges do Tuluzy wydłużamy o odwiedzanie małych miejscowości położonych na pograniczu regionów Akwitanii i Midi-Pyrénées.
Na początek Sarlat-La-Caneda. Dzięki położeniu na uboczu miasto zachowało prawdziwy klimat średniowiecza, starówka niemal bez samochodów, urocze zaułki pamiętające XIV wiek...
Następnie odwiedzamy Belvès. W tym niewielkim i uroczym akwitańskim miasteczku oprócz zwiedzania, zatrzymujemy się na kawę i na głos czytamy, co w swym pamiętniku pisał o tym miejscu Bobkowski.
O zachodzie słońca na chwilę przystajemy w Cahors, miasteczku, które Dante Alighieri w Boskiej komedii wymienił, obok Sodomy, jako najbardziej grzeszne. Wszystko przez niesławę, jaką okryli się trudniący się lichwą średniowieczni mieszkańcy Cahors.
Paryż (1) - Paryż (2) - Paryż (3) - Orlean-Limoges - Sarlat la Caneda-Belvès-Cahors - Tuluza - Carcassonne-Narbonne - Gruissan - Montpellier-Camargue-Arles - Fos-Marsylia - Sanary sur Mer/Bandol - Antibes-Cannes-Nicea - Alpy Morskie - Grenoble - Lyon - Strasburg